WhatsApp

Aydınlatma Metni

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Aydınlatma Metni

Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması ve Aydınlatma Metni

1. Veri Sorumlusu

Bu aydınlatma metni, YZF Medya olarak veri sorumlusu sıfatıyla kişisel verilerinizi nasıl işlediğimizi ve koruduğumuzu açıklamaktadır.

2. Toplanan Kişisel Veriler ve İşleme Amaçları

YZF Medya olarak, adınız, soyadınız, iletişim bilgileriniz gibi kişisel verilerinizi sadece hizmetlerimizi sunmak, iyileştirmek, iletişim kurmak ve deneyiminizi geliştirmek amacıyla toplamaktayız.

3. Veri Saklama Süresi

Kişisel verilerinizi, yasaların öngördüğü süre boyunca ve işleme amaçlarına uygun bir şekilde saklamaktayız. Verileriniz, işleme amaçları gerçekleştirildikten sonra otomatik olarak silinecektir.

4. Üçüncü Kişilere Veri Paylaşımı

Kişisel verileriniz, yasaların izin verdiği veya gerektirdiği durumlar dışında üçüncü kişilere satılmaz, kiralanmaz veya ticari amaçlarla paylaşılmaz.

5. Veri Güvenliği ve Gizliliği

Kişisel verilerinizin güvenliğini sağlamak için uygun fiziksel ve dijital güvenlik önlemlerini alıyoruz. Verilerinizin gizliliğini korumak için gereken tüm tedbirleri alıyoruz.

6. Haklarınız

Kişisel verilerinize dair sahip olduğunuz haklar şunlardır:

  • Verilerinize erişim hakkı
  • Verilerin düzeltilmesi veya güncellenmesi hakkı
  • Verilerin silinmesi hakkı
  • Veri işleme sınırlamalarını talep etme hakkı
  • Verilerin taşınabilirliği hakkı
  • İlgili mevzuata uygun olarak verilerinizin işlenmesine itiraz etme hakkı

Haklarınızı kullanmak veya herhangi bir soru sormak için [İLETİŞİM BİLGİLERİ] üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

7. Aydınlatma Metni Güncellemeleri

YZF Medya, bu aydınlatma metnini güncelleme hakkını saklı tutar. Herhangi bir güncelleme olduğunda, güncellenmiş aydınlatma metni web sitemizde yayınlanacak ve sizinle paylaşılacaktır.

8. İletişim Bilgileri

YZF Medya'ya ait iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir:

Adres: Kasaba, Fatih Bey Cd. 2 b, 37600 Cide/Kastamonu Telefon Numarası: 0 546 564 8737